Gwori - Inspekcja w Baktoidzie

Gwori - Inspekcja w Baktoidzie

Postautor: Bart dodano: 09 kwie 2011, 22:48

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Negocjator
Poziom trudności: Łatwy
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, Tingel Arm, Sektor Clacis, system Gwori, planeta Gwori - oddział korporacji Baktoid

{Przekaz z: Yavin IV od: Rycerz Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Akademia Jedi
Kod: 12-8
Sektor: Gordian
Świat: Yavin IV

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Przez ostatnie dni Jedi z Prakseum, jak i siły Nowej Republiki - podjęły się dokładnego rozeznania na wytypowanych przez nas planetach, w poszukiwaniu sojuszników Grovvska. Dokonaliśmy całkiem pewnych wykluczeń, lecz wciąż pozostało kilka filii - między innymi ta na Gwori. Tam Baktoid zajmuje się przede wszystkim przetwarzaniem chemikaliów, do późniejszego wykorzystywania w swoich produktach. Jest to też bezsprzecznie najbardziej samodzielny w swej działalności oddział korporacji z wytypowanych. Nie odbywa się tam zasadniczo produkcja droidów, choć z naszych informacji wynika, że jest ona możliwa. A co gorsza, jeśli rzeczywiście ktoś współpracuje tam z Czarnym Słońcem - może powstawać na jego potrzeby broń biologiczna!

Rozeznanie się w sytuacji jest niezbędne, lecz musicie pamiętać o jednym. Cel naszych działań nie może być znany, naszą przewagą jest w tym momencie to, że domyślamy się, kto pomaga Grovvskowi - bezpośnie pytania w niepowiązanej placówce mogą dotrzeć do już jak najbardziej powiązanej. Trzeba działać ostrożnie i dowiedzieć się raczej, czy działalność przebiega dokładnie tak, jak w oficjalnych raportach, czy nie mają miejsca dziwne zdarzenia - i tak dalej. Musicie jednak być świadomi, że miej lub bardziej subtelnych inspekcji było wiele - usprawiedliwiajcie się podejrzeniami o korupcję, jeśli musicie. To problem stary jak sama galaktyka i nie wzbudzi żadnych wątpliwości.

Nie możecie wyruszyć od razu - dla niepoznaki zorganizowaliśmy krótkie, niezbyt dokładne inspekcje w najróżniejszych firmach, by podszyć się właśnie pod masowe działania. Baktoid musi odpocząć i wznowimy poszukiwania dopiero za jakiś czas, lecz nim do niego dojdzie - przemyślcie to dobrze.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Zbadać dokładnie działalność oddziału, dowiadując się, czy nie współpracuje on z Grovvskiem.
- Dodatkowy: w wypadku trafności podejrzeń zabezpieczyć lub zniszczyć cokolwiek, co mogło być tworzone dla Czarnego Słońca.

Wskazówki:
- Przede wszystkim, jak zostało powiedziane - stawiajcie na subtelność i ostrożność. Przyglądajcie się zachowaniom rozmówców, szukajcie niezgodności pomiędzy wypowiedziami - i tak dalej. Przeszukajcie uważnie sam budynek.
- Jeśli coś odkryjecie, Waszym priorytetem jest usunąć wszelkie zagrożenie, niezależnie czym by ono było.

Dostępny sprzęt:
- Brak.

Uczestnicy Misji:
- Padawan Vinax
- Padawan Aetharn Calius

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Layfon Alseif
- Padawan Varen Arthis
- Padawan Fuud
- Uczeń Jedi Adachi Shai
- Rycerz Jedi San Duur

Proszę o zgłaszanie "kandydatury" po odblokowaniu misji. Po zakwalifikowaniu uczestników - o najpierw ich terminy, potem pomocników.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Gwori - Inspekcja w Baktoidzie

Postautor: Siad Avidhal dodano: 17 kwie 2011, 0:52

Przekaz do - Rycerz Bart
Od - Padawan Vinax

Zastanowiłem się nad tą propozycją. I myślę że ją zaakceptuje - jeśli oczywiście Mistrzu Bart, nie masz już innych planów co do uczestników tej misji, lub Mistrz San nie ma żadnych zastrzeżeń.

Chętnie zapiszę się na uczestnika. Może być ciekawie. Z góry mówię że termin w święta odpada.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Aetharn dodano: 24 kwie 2011, 19:16

Wprost idealna misja dla świeżo pasowanego Padawana, zgłaszam się ;)
Awatar użytkownika
Aetharn
Były członek

Postautor: Aetharn dodano: 24 kwie 2011, 19:39

Mi poniekąd też pasują wszystkie dni, oprócz śród. Nie jestem pewien też długiego weekendu(jeden dzień od 16 do 20 może mi wypaść), ale moja postać i tak chyba siedzi w bactie do 1.05
Oczywiście czwartek i piątek rano odpadają.
Awatar użytkownika
Aetharn
Były członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 25 kwie 2011, 15:37

Ym, ja ten... no. Wszystkie osiem dni tygodnia mi pasują. Jakby jakiś dzień mi jednak nie odpowiadał (np. matkia szybko powie że mam iść biegać dookoła lasu dla zdrowia w deszczu przez kilka godzin) to napiszę.

Okej - proponuję więc sobotę, o 17:30. Proszę o potwierdzenie obecności przez pomocników.
~Bart
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Bart dodano: 30 kwie 2011, 19:18

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Bart pisze:Robota śnio udana - z jednej strony przynajmniej dowiedzieliście się, że coś jest nie tak, albo raczej - po prostu sprowokowaliście prezesa do ujawnienia tego. Szkoda, że nie udało się złapać go żywcem. Wszyscy pracownicy zostali przechwyceni przez nasze siły, wygląda na to, że część współpracowała z Grovvskiem, lecz nie znamy jeszcze szczegółów.
Siły Nowej Republiki pod dowództwem Kenetha Vaxa, który krótko po Waszym odlocie czekał w pobliskim systemie - zneutralizowały wszelkie zagrożenie ze strony droidów, lecz musiano zniszczyć cały dolny poziom, gdzie uruchomiło się zbyt wiele droidów, a żołnierze nie chcieli ryzykować swoim zdrowiem. Przetrwał prom transportowy, gdyż rozłączone droidy potraktowano bardzo potężnymi ładunkami jonowymi, które jednak zniszczyły systemy promu. Na jego pokładzie nie znaleziono nic praktycznego.
Wielka szkoda, że nie zabezpieczyliście danych na komputerze prezesa - zaraz potem przybył zaprogramowany droid, który w samobójczym ataku wysadził konsole. Pozostało jednak sporo innych danych, jak zapisy księgowego.
Minie trochę czasu, nim wyciągniemy praktyczne dane, oraz zakończymy przesłuchania pracowników. Na pewno mogło pójść lepiej, mogę mieć jedynie nadzieję, że zdążymy ze wszystkim, nim Grovvsk opracuje "kontrtaktykę". Te dane są kluczowe, ale trzeba je szybko wykorzystać.

Ilość PD:

(Łatwy - 2000 PD) * ranga uczestników (Padawan - 2) : liczba uczestników (2) = Padawan - 2000 PD

Rany uczestników:

- brak

Sprawozdania:

- Padawan Vinax - całość (500 PD)
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Misje do wzięcia